Hlasuj pro svého favorita ve finále soutěže vodních pokemonů
Přihlášení koordinátoři, vyplňte si dojmové kolo
Kvůli rekonstrukci blogu:
Smíte naučit jen 1 útok denně
Nesmíte chytat
Nesmíte vyzívat trenéry stadionu
A hlavně mě nesmíte naštvatDaník - pikachu

30. října 2010 v 14:48 | sardulinka
Pikachu
pikachu
Pohlaví: Sameček
Level: 120
Útoky:
Nárazový útok
Rychlý útok
Vrčivý útok
Bleskový útok
Hbitý útok
Voltový útok
Písečný útok
Šleh ocasem
Hrabavý útok
Dvojitý útok
Ochraný útok

Vyvine se:
Za pomoci hromového kamene v raichu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daník Daník | 30. října 2010 v 14:56 | Reagovat

Ahoj pikachu , já se jmenuju Daník a jsem trenérka a z části koodinátorka . Ráda tě poznávám . Právě jsem tě dostala od profesora Oaka . Jsi moc roztomilý a jeden z nejoblíbenějších . Jsem ráda , že si tam ještě zbyl . Mám docela ráda elektrické pokémony , zvláště roztomilé jako ty . Určitě jsi moc silný a taky skvělý kamarád . Nechtěl by si něco ochutnat ? Říká se tomu puffin . Já je docela umím , naučila mě je moje maminka , ale asi moc dobré nejsou . Než jsem se vydala na cestu , řekla jsem si , že udělám svému prvními pokémonovi nějaké puffiny , aby je ochutnal . Tady máš . Skus je . *Pikachu si jeden vezme  a sní ho . Zaraduje se a vezme si další . Já se na něho usměju* Jsem ráda , že ti to chutná . Víš co to je pokémonní liga ? Ráda bych se stala mistrem pokémonů . Samozdřejmě , že koodinátorka taky , ale stadiony mě baví víc víš . Celkem musím získat 8 odznaků , abych se ligy mohla zůčastnit . Je to celkem dost náročné , ale já si věřím . A co ty ? Na zápasu je podle mě nejdůležitější spojitost mezi trenérem a pokémonem ,, co  znamená že musíme být tým . Určitě tě to bude bavit jako mě . Moc ráda jsem tě poznala . Pikachu , víš , rozhodla jsem se , že můžeš se mnou cestovat na rameni . Budeme často spollu . Ten pokéball ani nemusíš . Aspon se tak víc poznáme . Určitě se ti to bude líbit . Doufám , že z nás bude skvělý tým . A taky přátelé .

2 sardulinka sardulinka | 30. října 2010 v 14:59 | Reagovat

[1]: Pi pika, pika pikachu!
Překlad: Rád ti se vším pomůžu a s tebou na rameni cestovat budu, ale rád bych byl v noci v poke ballu bojím se totiž tmy

3 Daník Daník | 30. října 2010 v 14:59 | Reagovat

Vývoj
Na něco jsem zapoměla pikachu . Ty se vyvineš pomocí hromového kamene v Raichu . Chtěl by si být raichu ? Já budu upřímná a řeknu , že se mi raichu nelíbí . Už není tak roztomilý jako ty pikachu . A taky , to bys se mnou nemohl cestovat na rameni . Tak si to rozmysli pikachu . Já ti v tom nebráním , aby ses nevyvinul . Klidně se můžeš vyvinout . Ale jak jsem řekla , budu radši když zůstaneš takový , jaký jsi :-) . Ted' půjdem do pokécentra a tam si najdem nějaký pokoj a ubytujem se ano ? Máš spoustu času na to , aby ses rozhodl :-)

4 sardulinka sardulinka | 30. října 2010 v 15:01 | Reagovat

[3]: Pikachu se také nechce vyvinout

5 Daník Daník | 30. října 2010 v 15:04 | Reagovat

Tma
Ano a ještě o tom pokéballu v noci . Hmm....pokud se bojíš , tak můžeš klidně do pokéballu . Tam je to taky hezké . Ale můžeš spát hned vedle mě . Tak tě taky můžu ochránit . Je to na tobě . Mám tě ráda . Tady máš další puffin . Ale tohle už bude poslední ano ? Protože aby ti nebylo špatně . Četla jsem totiž v novinách , že jeden pokémon snědl hodně puffinů a ublíížil si . A to já nechci , aby sis ublížil . Jej , to jsem přešla k puffinům :-D . Takže zúátko ke tmě . Takže , můžeš si kdykoliv zalézt do pokéballu . Ale můžeš taky spát u mě hned vedle mě . Když budeme na cestě , tak ve spacáku . A když v pokécentru na ubytování , tak klidně vedle mě na postýlce . Rozhodni se sám . Já tě nutit nebudu . Mám tě moc ráda .

6 sardulinka sardulinka | 30. října 2010 v 15:06 | Reagovat

[5]: Ještě tě moc nezná, rozhodne se později až uvidí jak se chováš při tréninku, chytání, výpravách apod.

7 Daník Daník | 30. října 2010 v 15:38 | Reagovat

Ohledně tréninku
Pikachu , už j ste tady v pokémonském středisku . Tak si tady chvíli odpočinem . Půjdem do svého pokoje a tam ti něco řeknu . *Když jsme byli v pokoji , seděl pikachu na mém klínu* Tak pikachu . Ráda bych ti něco řekla ohledně tréninku . Doufám , že si nemyslíš , že jsem moc tvrdá . To já nejsem . Já ani nechci být tvrdá . Když je člověk tvrdý , jeho pokémon určitě stratí city a bude velmi smutný . A to já nechci , aby si ty stratil city . Já bych byla radši , kdybychom byli přátelé , třeba nejlepší . Na trénink bych tě moc ráda naučila spoustu nových útoků . Ovšem ne moc těžké . Ted' když jsem tě teprvé dostala , nemůžu tě hned naučit voltový útok a nebo dvojitý útok . Ani nevím , proč někteří trenéři jsou tak příšní . Já taková k tobě určitě nebudu , to ti slibuju . Trénovat budeme nejspíš každý den , ale někdy dny vynecháme . Nechci na tebe tlačit . Pokud se někdy útoky nenaučíš , nevadí . Hlavně nebud' smutný . Stačí se jen snažit a víc trénovat . A taky tě do toho moc nutit nechci . Trénovat můžeme i zápasem . A pokud prohraješ , tak se nic nestane . Prohra taky patří k zápasu . Někdo vyhraje , někdo prohraje . Tou prohrou se aspon poučíme , že potřebujeme víc trénovat . A možná ne trénovat ale být víc přátelé . No , doufám , že si mě trošku pochopil . Možná jsem něco vysvětlila špatně , ale to jsaem tak nemyslela . Ted' už na to nemyslela . Ted' si půjdeme hrát ano ? Abychom se víc poznali . Co třeba na schovávanou . A po schovávané bychom mohli jít skusit první trénink . Pokud dneska nechceš , nevadí , můžeme někdy jindy . Ráda bych tě totiž naučila nový útok . On se jmenuje bleskový útok . Jeden z nejzákladnějších útoků . Pokud nebudem trénovat , tak bychom se mohli projít po Chromovém městu a prohlídnout si to tady . Jít taky nakoupit pár věcí . Co ty na to ? Když budem kupovat dneska , tak zítra třeba budem trénovat . A když třeba budem trénovat dneska , tak zítra půjdem nakupovat . Já nakoupit moc ani nepotřebuju , protože máme všechno co potřebujeme a když zase ty nebudeš chtít trénovat pikachu , tak to taky není důležité . Trénink počká . A po tréninku nebo nákupu bychom mohli jít na večeři , to by se už stmívalo . A pak bychom mohli jít už do postele a vyspat se a nebo jít vem se podívat na hvězdy . Mě se všechny návhry líbí , takže si vyber . A nebo můžeš taky něco navrhnout :-) .

8 sardulinka sardulinka | 30. října 2010 v 15:41 | Reagovat

[7]: Pikachu pika pikachu pi pika pikachu chu, pika pikachu. Pika chu pika pika pi pikachu
Překlad: Dnes bych si rád zatrénoval, abych zesílil a mohli jsme si chytit nového kamaráda. Také, když jsem byl ještě u profesora, občas jsem se tajně koukal na televizi a slyšel jsem, že za chvíli bude koordinátorská soutěž a rád bych se jí s tebou zůčastnil, pokud souhlasíš

9 Daník Daník | 30. října 2010 v 15:52 | Reagovat

Kamaráda ? Eh , já jsem plnáovala pikachu , že jako první chytíme eevee . Mým nejoblíbenějším pokémonem je leafeon . A doufala bych , že se mi vyvine . A až hned chytíme eevee , tak ihned zajdem na koodinátorskou soutěž a ihned se přihlásíme . Co ty na to ? A chtěl by si být v dojmovém kole , nebo v zápasnickém kole . Obě kola jsou skvělá . Ale třeba se tobě víc líbí dojmové kolo . Nebo zápasnické kolo ? :-D

10 sardulinka sardulinka | 30. října 2010 v 15:54 | Reagovat

[9]: (už ti budu dávat rovnou překlady)
Zápasnické kolo! Když jsem se koukal na soutěže tak se mi víc líbily zápasy

11 Daník Daník | 10. listopadu 2010 v 22:16 | Reagovat

Ahoj pikachu , dnes už trénovat nebudem , jsi určitě moc unavený . Hned potom si zajdeme do střediska . A pokud chceš , zítra trénovat ještě možná budem . A co se týče zápasu , tak já ti budu věřit . A i kdyby si prohrál , tak mi to vadit nebude . Vlastně , budu dokonce ráda , protože ty jsi moc šikovný a já vím , že do toho dáš všechno . Jsi skvělý pokémon a kdybys nevyhrál , tak i tak si pro mě nejlepší . Tak co ? Dáš si puffinek ? Určitě máš hlad , tak zajdeme do střediska , tam taky bude nějaké jídlo :-) dáme si do bříška , už mám velký hlad :-D

12 Daník Daník | 12. listopadu 2010 v 16:38 | Reagovat

Ahoj pikachu , jak se ti líbili tréninky ? No už se blíží soutěž , takže brzy si dáme zápas se Shaylou , tak se můžeš těšit . Ted' půjdem zavolat Shayle a zeptat se na zápas ano ?

13 Daník Daník | 12. listopadu 2010 v 18:51 | Reagovat

Ahoj pikachu , tak jsme to spolu zvládli . Byl jsi nejlepší . Jsi moc super , super , super , super ...... nevím kolikrát to mám říkat , prostě jsi úžasný . Myslím , že po tom zápasu si určitě unavený , tak si později zahrajeme s ostatní hru ano :-)

14 Daník Daník | 13. listopadu 2010 v 11:00 | Reagovat

Ahoj pikachu , tak jsem nás přihlásila do soutěže , ale pak jsem si vzpoměla , že jsem se zapoměla tebe zeptat . Chtěl by si soutěžit ? Aby si zesílil ? Pokud ne , tak klidně přihlásím někhoo jinýho . Nechci tě nutit víš :-)

15 sardulinka sardulinka | 13. listopadu 2010 v 11:01 | Reagovat

[14]: pi pikachu
Překlad:Chci soutěžit

16 Daník Daník | 14. listopadu 2010 v 12:14 | Reagovat

Ahoj pikachu , jak se dneska máš . Cíš , my už se známe 15 dnů . Jsme už dobří přátelé , možná i nejlepší . A už máš level 68 . Moc ti blahopřeju . Řekla jsem si , že bychom mohli oslavit za pár dnů , že už se známe docela dlouho , co myslíš ? Udělali bychom nějakou hostinu . Mohli bychom pozvat i naše kamarády . A moc gratuluju k získání 35 levelů v té soutěži . Začala včera a už jsi dost silný . Musím ti gratulovat . Pokud chceš , tak můžem i zítra trénovat , ale nejspíš budeme trénovat až v úterý . Ale pokud chceš , tak ti to dovolím . :-) Už je doba oběda , tak si zajdem do střediska na oběd :-)

17 sardulinka sardulinka | 14. listopadu 2010 v 12:16 | Reagovat

[16]: (rovnou překlad) dneska má být výprava, docela rád bych na ní šel...co ty na to?

18 Daník Daník | 14. listopadu 2010 v 12:19 | Reagovat

Ty bys tam rád šel ? Tak dobře , tvé přání se splní :-) a příště , až bude další , necháme i jiné ano ? Ostatní by určitě rádi taky šli :-)

19 Shayla Shayla | Web | 14. listopadu 2010 v 16:31 | Reagovat

O_O  *čumí jak vyvoraná myš* l-level-l 68? O_O

20 Mitsuri Mitsuri | Web | 14. listopadu 2010 v 18:16 | Reagovat

[19]: Shaylo, jsi vyvoraná nějak často =D

21 Daník Daník | 17. listopadu 2010 v 12:38 | Reagovat

No jo :-D

22 Daník Daník | 25. ledna 2011 v 7:29 | Reagovat

Ahoj pikachu , už brzy bude koodinátorská soutěž , chtěl by sis zasoutěžit ? Z poslední soutěže jsme si odnesli stužku , ale vimla si , že máme pořád spoustu chyb , ráda bych skusila nové útoky a kombinace a taky zlepšila . Co ty na to , zvolit si tebe jako zápasnického pokémona ?

23 sardulinka sardulinka | 25. ledna 2011 v 19:47 | Reagovat

[22]: pika pika pikachu chu pika pikachu pi pikachu
Překlad:
Jasně stráááášně se nudím

24 Justinsuems Justinsuems | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 19:46 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Klikačka: